Maak kennis met ons Competence Center Analyse
De coolste groep analisten, right here.
Graag deel van uitmaken?
Competence Center, say what?
Ons Competence Center Analyse? Dat is een collectief van analisten met één doel: nog beter worden in wat ze doen.
Onze analisten zitten allemaal bij andere bedrijven op andere projecten, maar zijn wel verenigd dankzij het Competence Center. En analisten, dat zijn de bruggenbouwers in een bedrijf. Wij willen onze analisten alle tools aanreiken om hun job zo goed mogelijk te doen.
Benieuwd hoe?
- Persoonlijke coaching & mentorsessies
- Een uitgebreide knowledge base: toolbox voor analisten, business cases, opleiding, tutorials, webinars, …
- Communicatietools & een constante samenwerking
- Toegang tot online leerplatformen (zoals The Master Channel)
…
Ons Competence Center is de dag van vandaag een coole bende, én er is nog plek. Dus waarom zou jij voor Talent-IT en het Competence Center moeten kiezen?
- Je leert elke dag bij. Serieus! Enerzijds van je teamgenoten en teamlead, maar ook dankzij de online leerplatformen die worden aangereikt.
- Je wordt niet aan je lot overgelaten en krijgt persoonlijke ondersteuning, waardoor jij je nog beter kan focussen op je werk.
- Je maakt deel uit van een groep ambitieuze mensen. En dat werkt heel aanstekelijk.
All work and no play makes Jack a dull boy. Dus reken ook maar op fun events & momenten, samen met je analist-collega’s.
Lees je dit allemaal en denk je: “waar schrijf ik me in?!”, bekijk dan zeker de vacatures. Nog prangende vragen? Laat het ons weten!
Maak kennis met het team
Geen sterk schip zonder kapitein. Maak kennis met Geert, onze Competence Center Leader. Geert heeft al meer dan twintig jaar ervaring in IT en koos in 2022 voor Talent-IT.
Onze kapitein kan ook rekenen op een eerste stuurman, en dat is Ruud. Deze recruiter heeft al een paar jaar Talent-IT op de teller staan, en krijgt vandaag de dag enorm vele energie van samenwerken met het Competence Center.
En goed nieuws, deze twee heren staan altijd open voor een babbeltje. Dus mis de boot niet (oké genoeg met de schipwoordspelingen) en word vandaag nog lid van ons Competence Center.
Nog niet gevonden wat je zocht?
Maak een jobalert aan.
Hajar, Jente, David en Yves over werken bij Talent IT
Bij het Competence Center weet je dat je er nooit alleen voor staat. Waar je kennis kan delen en je hart kan luchten, waar je kan inzetten op persoonlijke en professionele ontwikkeling maar waar zeker ook ruimte is voor plezier en ontspanning.
Hajar
Voor mij is het Competence Center een toffe bende van analisten, waar je steeds terecht kan met vragen en waar de boog niet altijd even gespannen hoeft te staan.
Jente
Het Competence Center is voor mij: leren met, door en van collega’s.
David
De omkadering en ondersteuning die je als consultant krijgt is zéér goed. Er wordt veel aandacht besteed aan zowel het menselijke aspect als aan je eigen ontwikkeling. Fietsen met de collega’s voor het goede doel, een snoepdoos aan de deur geleverd op de dag van mijn verjaardag, ... Te veel om op te noemen. Dit alles maakt dat werken voor Talent-IT een plezier is.
Yves



